چند سالی هست که کولر گازی گری به یکی از پرفروش ترین برند های بازار تبدیل شده و  با کولر گازی های ال جی و جنرال هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت رقابت خوبی در بازار ایجاد کرده است. ویژگی های کولر گازی های گری که با کمپرسور اسکرال و در مدل های T1 و T3 در بازار موجود می باشد را می توانید در این پست مطالعه فرمایید.

 

 متأسفانه هر برندی که در بازار سهمی از بازار فروش را پیدا میکند، به مرور مدل های بدل و تقلبی آن وارد بازار می شوند که در کولر گازی ها شناسایی این مدل های تقلبی گاها بسیار سخت می باشد. مخصوصا در مورد کولر گازی های بدل گری، تنها توصیه ما این است که از فروشگاهی معتبر خرید خود را انجام دهید و همچنین به عکس ها و مطالب موجود در این مقاله نیز توجه لازم را داشته باشید.

یکی از موارد فراگیر که سودجویان استفاده می کنند این است که یک کولر گازی ارزان قیمت را تبدیل به یک کولر گازی تقریبا گران قیمت مثل گری می کنند. مثلا در تصویر زیر مشاهده می فرمایید که کولر گازی جنرال را به کولر گازی گری تبدیل کرده اند.

یا در مثال زیر کولر گازی جنرال گلد را به گری تبدیل کرده اند

چاره چیست؟

در ابتدا این مقاله هم به این اشاره کردیم که تنها راه چاره خرید از فروشگاه های معتبر می باشد. همچنین کولر گازی گری با گارانتی شرکتی نیا عرضه میشود که با توجه به این موضوع هم میتوان اصل یا تقلبی بودن این کولر را شناسایی کرد.

مطلب پیشنهادی ◄  چرا کولر گازی خانه را خنک نمیکند؟